DEBIUTANTKI AWANSOWAŁY!

  • Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015 11:53
  • Super User
  • Odsłony: 3603

W dniu 18 listopada został zainaugurowany sezon piłki ręcznej dziewcząt. Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tych rozgrywkach i choć rozpoczęła nieśmiało z każdym meczem podkreślała swoje znaczenie w tych zawodach.

 

 Jako debiutanci w tych rozgrywkach musieliśmy przebrnąć przez eliminacje które dawały przepustkę do upragnionych rozgrywek głównych. Pierwszym przeciwnikiem z którym przyszło się nam zmierzyć  było II LO, mecz  zakończył się niestety dość nieszczęśliwą porażką 6:4. Dziewczyny jednak się nie zraziły niepowodzeniem  w debiutanckim meczy wręcz przeciwnie zmobilizowane i zmotywowane przez trenera przystąpiły do kolejnego starcia. W następnym meczu poszło już znacznie lepiej,  zwycięstwo  z XV LO 6:1 dodało naszej drużynie skrzydeł i wiary w możliwość awansu do rozgrywek głównych.

Tydzień później  nasz drużyna stanęła na wysokości zadania  i zwyciężyła dość gładko 8:1 a w kolejnym meczu zremisowała 6:6, te wyniki pozwoliły nam zająć pierwsze miejsce w eliminacjach i awansować do czołowej dziesiątki w Krakowie.

Kolejnym celem jest zajęcie jak najwyższej pozycji w rozgrywkach aby w przyszłym roku nie rozgrywać meczy eliminacyjnych. Mamy nadzieje że dziewczyny podtrzymają  swoją fantastyczną formę i zajmą wysokie miejsce.

Gratulujemy debiutantką  bardzo dobrej  postawy i prosimy o więcej! 

Skład drużyny: Goła Dominika, Grabek Natalia, Kaczmarczyk Oliwia, Kijowska Kinga, Kolasa Karolina, Krawczyk Monika, Król Paulina,  Łacheta Sylwia, Łakomy Karolina, Menel Wiktoria, Ząbek Patrycja, Zych Magdalena.

 

Trener: mgr Gaździcki Piotr

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17