SEANS EDUKACYJNY W KINIE W RAMACH "ZAINSTALUJ SIĘ"

  • Opublikowano: niedziela, 06, grudzień 2015 17:23
  • MM
  • Odsłony: 3307

1 grudnia odbył się seans edukacyjny w kinie, który rozpoczął kolejną edycję Programu Edukacyjnego ”ZainSTALuj się”. Dla uczniów klas technikum: II Ta, III Ta oraz III Tb o kierunkach: technik mechanik, technik mechatronik oraz technik informatyk; biorących w nim udział był to pierwszy kontakt z ArcelorMittal i szansa na bliższe poznanie jednego z najważniejszych pracodawców w regionie.

W trakcie spotkania uczniowie usłyszeli również kilka wskazówek dotyczących świadomego wyboru pracy zawodowej oraz rozwijania swoich mocnych stron.

Bardzo ciekawym okazała się projekcja filmu „Narodziny stali”, ukazującego proces produkcji stali w trójwymiarze.  Po obejrzeniu filmu uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w quzie i wygrać nagrody.  Podczas spotkania był również wyświetlony film, który otrzymał wyróżnienie w konkursie filmowym "Stal na co dzień, stal wokół nas", a został wyreżyserowany przez naszych uczniów z klasy trzeciej technikum. Otrzymali oni również w trakcie spotkania nagrody rzeczowe.

Finałem wydarzeń był seans filmu z bieżącego repertuaru kina. Uczniowie oglądnęli film "Marsjanin".

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17