UCZNIOWIE TECHNIKUM NA WYCIECZCE W EKO-ENERGIA

  • Opublikowano: czwartek, 09, czerwiec 2016 18:15
  • MM
  • Odsłony: 3274

W dniu 08.06.2016 uczniowie klasy II Tb technicy elektrycy oraz technicy mechanicy z klasy III Tb, pod opieka nauczycieli W. Świstaka oraz W. Tylek byli na wycieczce zawodoznawczej w zakładzie Eko-Energia. PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o. o. - to  remonty w branży elektrycznej, energetycznej i mechanicznej, produkcja, usługi, handel. W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z cyklem remontowym zakładu. Uczestnicy wycieczki przeszli trasę od diagnostyki uszkodzeń maszyny przez demontaż, remont i stację prób.

Uczniowie dowiedzieli się również, że EKO-ENERGIA działa na szeroko pojętym rynku usług w branży elektro-energetycznej, z orientacją na ochronę środowiska i nowe technologie. Wciąż dodaje nowe pozycje do swojej oferty, kierując się potrzebami klientów i rynku, stawiając szczególny nacisk na jakość zrealizowanych zadań. W dniu 31 lipca 2015 zakończyli budowę swojej własnej elektrowni fotowoltaicznej o mocy 40kWp w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez instalację elektrowni fotowoltaicznej”.

Elektrownia zbudowana jest na dachu hali, w której zlokalizowane są nasze warsztaty, na terenie ArcelorMittal Poland SA Oddział w Krakowie i współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach „Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013", Priorytet VII, działanie 7.2. „Poprawa jakości powietrza i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii”.

W.Tylek

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17