DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ…

  • Opublikowano: sobota, 15, październik 2016 10:10
  • EM
  • Odsłony: 2968

Duża dawka humoru, szczypta satyry to przepis na ciekawy scenariusz tegorocznego programu artystycznego z okazji Dnia Nauczyciela.

Uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego pokazując zajęcia lekcyjne widziane z perspektywy ich samych rozbawili nie tylko nauczycieli, którym dedykowali przedstawienie, ale także swoich kolegów zgromadzonych na widowni. Starannie i bardzo wiarygodnie wcielili się w role nauczycieli oraz samych siebie. Teksty wypowiadanych głośno burzliwych  myśli uczniowskich, które na lekcjach są tylko wewnętrznym monologiem wywoływały salwy śmiechu. Odsłaniały jednocześnie skomplikowany obraz uczniowskich, ale też i nauczycielskich przeżyć w trakcie zajęć lekcyjnych… 

Zabawa  zabawą, ale przyszedł czas na ślubowanie uczniów klas I. Reprezentanci poszczególnych klas powtarzając za Dyrektorem Szkoły tekst roty złożyli uroczyste ślubowanie.

A skoro  Dzień Nauczyciela to nie zabrakło też ciepłych i serdecznych życzeń kierowanych do Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców. 

Udaną uroczystość Dnia Edukacji Narodowej przygotował Samorząd Szkolny pod kierunkiem pani Katarzyny Domagały, pana Mirosława Mycy oraz pana Wojciecha Walca.

                                       

 

 

 

                                                                                   

red. E. Dybaś

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17