PUCHAR DLA HTS ZA I MIEJSCE W LIDZE MIĘDZYSZKOLNEJ

  • Opublikowano: niedziela, 13, listopad 2016 21:06
  • MM
  • Odsłony: 2830

10 LISTOPADA po uroczystej Akademii z okazji Dnia Niepodległości Polski odbyła się miła uroczystość wręczenia Pucharu dla Zespołu Szkół Zawodowych HTS za zajęcie I miejsca w Lidze Międzyszkolnej. Organizatorem Ligii w ramach projektu ZainSTALuj się był ArceloMittal Poland. Kryształowy Puchar został wręczony na ręce dyrektora szkoły pana Mirosława Ziarka przez panią Annę Wyczesany, Szefa Biura Rozwoju Pracowników i Projektów HR, ArcelorMittal Poland.

Uczniowie naszej szkoły rywalizując z uczniami 8 szkół partnerskich z Zagłębia oraz Śląska uzyskali największą liczbę punktów, co zapewniło im zwycięstwo. W rywalizacji indywidualnej również odnieśliśmy sukces. Uczniowie Technikum: Sławomir Żądło z kl.IV Tb (mechanik) oraz Kamil Wilk z klasy III Tb (informatyk) zajęli pierwsze miejsca uzyskując maksymalną liczbę punktów w rozwiązanych 5 quizach. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – tablety.

Koordynacją oraz rozpropagowaniem Ligi Międzyszkolnej zajęły się panie: Marta Matuszczak oraz Beata Juchnik, które za swoje zaangażowanie otrzymały dyplomy z podziękowaniem oraz drobne upominki rzeczowe.

 

Tekst: M. Matuszczak

Zdjęcia: B.Juchnik

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17