UCZNIOWIE Z WIZYTĄ ZAWODOZNAWCZĄ W LSC Communications Europe

W dniach: 16 XI oraz 24 XI uczniowie klas technikum o kierunku technik mechatronik - kl. IV Ta oraz II TA pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych: p.M.Matuszczak oraz p.J.Bożka mieli okazję odwiedzić drukarnię RR Donnelley. Wycieczka zawodowa jest organizowana w ramach projektu stypendialnego ze strony RR Donnelley oraz projektu szkolnego "Poznaj firmę - zdobądź zawód". Współpraca już zaowocowała tym, że uczniowie naszej szkoły podjęli pracę w firmie pobierając wcześniej stypendium. 

Produkcję prezentowali nam profesjonalni szkoleniowcy drukarni: pan Jakub Wyligała oraz kierownik Działu Utrzymania Ruchu p. Zbigniew Banach, którym pięknie dziękujemy. Uczniowie mogli zapoznać się na czym polega diagnostyka techniczna w firmie oraz badania sterowników, a także mieli sposobność zapoznać się z linią produkcyjną.

Tekst: M.Matuszczak.

Uczniowie klasy II Ta