KADECI HTS NA OBCHODACH NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

 

26 lutego 2017 roku kadeci klas wojskowych ZSZ HTS uczestniczyli w centralnych obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Krakowie. W programie były: msza święta w Katedrze na Wawelu, przemarsz uczestników uroczystości z Wawelu przez Rynek Główny do Parku Jordana, wystawienie honorowych posterunków Wojska Polskiego przy pomnikach Żołnierzy Wyklętych, wejście szwadronu ułanów, orkiestry wojskowej, Kompanii Honorowej WP, sztandarów i proporców organizacji kombatanckich, niepodległościowych, uczelni, szkół i innych organizacji, odegranie Hymnu Polski, wysłuchanie Apelu Pamięci, oddanie salwy honorowej, złożenie wieńców i wiązanek pod pomnikami Żołnierzy Wyklętych, poczęstunek grochówką. 

W uroczystościach uczestniczyli kadeci ZSZ HTS w Krakowie, wystawiając poczet z proporcem szkoły.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych A.D. 2017 w Parku Jordana  - galeria zdjęć.

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17