KADECI HTS STRZELAJĄ Z BRONI BOJOWEJ

W styczniu i lutym 2017 roku kadeci ZSZ HTS przeszli szkolenie strzeleckie i poznali zasady bezpiecznego obchodzenia się z bronią bojową na amunicję kulową (tzw. ostrą), budowę i zasady działania tej broni, jej obsługę, wymianę magazynka, ładowanie, zasady celowania i korygowania błędów strzeleckich. Szkolenie obejmowało także podstawy balistyki pocisku oraz postawy strzeleckie i prawidłowy chwyt broni, zgrywanie przyrządów celowniczych, pracę na języku spustowym.

Następnie odbyli serię pięciu treningów strzeleckich z broni bojowej, a to z pistoletów: Glock i Walther oraz karabinka AKMS. Dla wielu kadetów było wielką atrakcja postrzelać z „kałasznikowa” lub Glocka (na koszt szkoły).

Treningi strzeleckie służyły m.in. przygotowaniu do kwietniowych zawodów klas mundurowych.

 

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

    Wykaz - link.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17