WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZO-EDUKACYJNA DO FIRMY MPO W KRAKOWIE

26 kwietnia uczniowie technikum z klas: I Tb-informatycznej oraz I Ta-mechatronicznej odwiedzili wraz z opiekunami p. Martą Matuszczak i Martą Ciepiela Firmę MPO w Krakowie. Celem wycieczki edukacyjnej było zaznajomienie się z zasadami postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zapoznanie się z funkcjonowaniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (Lamusowni), a także Zakładu Demontażu Odpadów Wielkogabarytowych, gdzie elektroodpady są przygotowywane do dalszych etapów unieszkodliwiania.

W czasie warsztatów uczniowie zapoznali się również z problemami środowiska naturalnego, które są związane z codziennym funkcjonowaniem człowieka oraz mogli uświadomić sobie spoczywającą na każdym z nich odpowiedzialność za środowisko naturalne w ujęciu globalnym i lokalnym. W czasie wycieczki po Lamusowni uczestnicy wycieczki edukacyjnej mogli dowiedzieć się, co można zrobić z odpadami nietypowymi i niebezpiecznymi oraz jak odbywa się ich dalsze przetwarzanie.

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17