KONKURS STRZELECKI LOK

Uczniowie ZSZ HTS wygrywają zawody o Puchar 50-lecia Zarządu Fabrycznego LOK

12 uczniów ZSZ HTS wzięło udział w sobotę, 7 października 2017 roku, w zawodach strzeleckich o Puchar 50-lecia Zarządu Fabrycznego Ligi Obrony Kraju przy ArcelorMittal Poland. Zawody składały się z dwóch konkurencji: strzelania z pistoletu oraz z karabinka Slavia na dystansie 10 metrów (5 strzałów próbnych, 10 strzałów ocenianych.
ZSZ HTS wystawił cztery 3-osobowe drużyny. Zawody wygrała drużyna I. (Szymek, Piotrek, Kacper), przed drużyną II. (Julia, Andżelika, Kasia) i drużyną IV. (Kamil, Gabrysia, Bruno). Drużyna III. (Krzysiek, Mateusz, Denis) zajęła ostatecznie szóste miejsce.

Indywidualnie w strzelaniu z pistoletu najlepsza była Julia, drugi był Kacper, a trzecia Andżelika, w strzelaniu z karabinka wygrał Piotrek, a trzeci był Bruno.
Drużyny i zawodnicy z pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy, puchary, medale – GRATULUJEMY!

Opracował: Grzegorz Wyderka