PROGRAM STYPENDIALNY FIRMY LSC COMMUNICATIONS W NASZEJ SZKOLE

7 listopada 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Aleksandrą Bulik, HR Specialist w Firmie LSC Communications, którego celem było zaprezentowanie programu stypendialnego z firmy LSC Communications kierowanego do szkół ponadgimnazjalnych. Z firmą LSC Communications nasza szkoła ściśle współpracuje już od 4 lat. W przeciągu tego okresu 3 naszych uczniów zostało wybranych i skorzystało ze stypendium oferowanego przez LSC Communications, a po ukończeniu szkoły podjęło w firmie pracę.

Uczniowie z klas technikum o kierunkach technik mechanik kl. I Ta oraz technik mechatronik kl. II Ta podczas prezentacji dowiedzieli się o historii firmy, zakresu prac w Dziale Utrzymania Ruchu, zaletach programu stypendialnego, możliwości odbycia praktyki zawodowej, a także podjęciu pracy zawodowej po ukończeniu szkoły. Oprócz prezentacji uczniowie obejrzeli krótkie filmy o działaniach firmy LSC Communications.

Miłym akcentem pod koniec prelekcji było wręczenie wszystkim uczniom różnych gadżetów firmowych :)

Kolejnym etapem poznania firmy przez uczniów będzie w najbliższym czasie wycieczka zawodowa do Firmy LSC Communications. 

Opiekun programu z ramienia szkoły p. Marta Matuszczak