PROGRAM STYPENDIALNY FIRMY LSC COMMUNICATIONS W NASZEJ SZKOLE

7 listopada 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Aleksandrą Bulik, HR Specialist w Firmie LSC Communications, którego celem było zaprezentowanie programu stypendialnego z firmy LSC Communications kierowanego do szkół ponadgimnazjalnych. Z firmą LSC Communications nasza szkoła ściśle współpracuje już od 4 lat. W przeciągu tego okresu 3 naszych uczniów zostało wybranych i skorzystało ze stypendium oferowanego przez LSC Communications, a po ukończeniu szkoły podjęło w firmie pracę.

Uczniowie z klas technikum o kierunkach technik mechanik kl. I Ta oraz technik mechatronik kl. II Ta podczas prezentacji dowiedzieli się o historii firmy, zakresu prac w Dziale Utrzymania Ruchu, zaletach programu stypendialnego, możliwości odbycia praktyki zawodowej, a także podjęciu pracy zawodowej po ukończeniu szkoły. Oprócz prezentacji uczniowie obejrzeli krótkie filmy o działaniach firmy LSC Communications.

Miłym akcentem pod koniec prelekcji było wręczenie wszystkim uczniom różnych gadżetów firmowych :)

Kolejnym etapem poznania firmy przez uczniów będzie w najbliższym czasie wycieczka zawodowa do Firmy LSC Communications. 

Opiekun programu z ramienia szkoły p. Marta Matuszczak

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17