LSC COMMUNICATIONS Z PROGRAMEM STYPENDIALNYM U LOGISTYKÓW

  • Opublikowano: poniedziałek, 29, styczeń 2018 20:18
  • MM
  • Odsłony: 2580

24 stycznia 2018r. w ramach szkolnego projektu "Poznaj firmę - zdobądź zawód" w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Firmy LSC Communications. Spotkanie to było kolejnym z cyklu spotkań w naszej szkole, którego celem było zaprezentowanie programu stypendialnego z firmy LSC Communications kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

Uczniowie z technikum o kierunku technik logistyk kl. I Te podczas prezentacji prowadzonej przez panią Anetę Pukaluk oraz panią Izabelę Śliwińską-Kłodę, dowiedzieli się o historii firmy, zakresu prac w Dziale Logistyki, zaletach programu stypendialnego, możliwości odbycia praktyki zawodowej, a także podjęciu pracy zawodowej po ukończeniu szkoły. Miłym akcentem pod koniec prelekcji było wręczenie wszystkim uczniom różnych gadżetów firmowych :)

Kolejnym etapem poznania firmy przez uczniów będzie w najbliższym czasie wycieczka zawodowa do Firmy LSC Communications. 

Opiekun szkolnego projektu oraz koordynator programu z ramienia szkoły p. mgr inż. Marta Matuszczak

 

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17