MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FRYZJERSKI "POSTAĆ Z MOJEJ FANTAZJI"

  • Opublikowano: wtorek, 10, kwiecień 2018 17:38
  • MM
  • Odsłony: 1369

18 KWIETNIA 2018 r odbędzie się w naszej szkole Międzyszkolny konkurs fryzjerski ,,Postać z mojej fantazji..."

Dla kogo przeznaczony jest konkurs?

Klasy zawodowe w zawodzie fryzjer oraz Klasy technikum fryzjerskiego

Cele konkursu:
Rozwijanie umiejętności i kreatywności uczniów. Zachęcanie uczniów do systematycznej nauki i pogłębiania wiedzy. Zaszczepienie młodzieży zasad zdrowej rywalizacji. Wymiana doświadczeń. Promowanie idei konkursu, jako środka umożliwiającego uzewnętrznienie własnego potencjału.

Zasady konkursu
Przed przystąpieniem do rywalizacji model powinien mieć włosy suche i zaczesane do tyłu ,nie może być w ubraniu konkursowym. Czas przeznaczony na wykonanie zadania praktycznego: 120 min
fryzura - max 5 pkt, makijaż - max 3pkt, charakteryzacja postaci ( ubiór ) - max 3pkt spójność fryzury, ubioru, makijażu - max 3pkt

Można inspirować się postaciami z: lektur lub filmu np: sci-fi, baśń, bajka itp. Zakazane są postacie które obrazują krew, przemoc. Każdy uczestnik konkursu przyprowadza własną modelkę lub modela na której zaprezentuje całość pracy. Zawodnicy posiadają własne: kosmetyki do makijażu i ozdoby niezbędne do wykonania zadania, narzędzia, przybory suszarka, prostownica, spryskiwacz , grzebienie, klipsy. Dopuszcza się dopięcie treski, wypełniacz i wszelkiego rodzaju stelaży-do 30% całej fryzury.
Wszystkie materiały dekoracyjne, ozdoby muszą znajdować się na stanowisku pracy bezpośrednio przed rozpoczęciem zadania konkursowego. Ubrania i makijaż muszą być zgodne z tematem podanym przez uczestnika.

Mile widziane dopasowany ubiór uczestnika do modela.
Organizator konkursu: Jagoda Miłek

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17