TECHNICY MECHANICY I MECHATRONICY NA WYCIECZCE ZAWODOZNAWCZEJ

  • Opublikowano: czwartek, 29, listopad 2018 18:54
  • MM
  • Odsłony: 951

29 LISTOPADA uczniowie klas: II Ta technik mechanik i III Ta technik mechatronik wraz z opiekunką p. Martą Matuszczak odwiedzili firmę SOPEM Sompy w Niepołomicach. Wycieczka zawodoznawcza była zorganizowana w ramach szkolnego autorskiego projektu „Poznaj firmę – zdobądź zawód”. Firma Sopem to zaplecze produkcyjne, logistyczne i badawczo-rozwojowe Grupy Somfy - światowego lidera na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Dzięki współpracy naszej szkoły z p. Dorotą Wacek-Opałką specjalisty ds HR w firmie SOPEM wycieczka doszła do skutku. Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie od obejrzenia krótkiego filmu na temat działalności firmy oraz prezentacji na temat procesu produkcji. Następnie młodzież miała możliwość zwiedzić Dział Utrzymania Ruchu, podręczny warsztat mechaniczny wyposażony w podstawowe obrabiarki oraz przyrządy i narzędzia służące do napraw bieżących, jak również mogli zapoznać się z linią produkcyjną oraz magazynem wysokiego składowania.

Tekst i zdjęcia : Marta Matuszczak

 

Nabór 2019/20:
Rekrutacja
na rok szkolny
2019/2020.

- Podanie
wniosek
o przyjęcie
do szkoły!

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

    Wykaz - link.

Szkoły dzienne:

1. Dyżury nauczycieli
    dla Rodziców.

2. Kalendarz roku
    szkolnego
    (w przygotowaniu).

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2018/19, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17