TECHNICY MECHANICY I MECHATRONICY NA WYCIECZCE ZAWODOZNAWCZEJ

  • Opublikowano: czwartek, 29, listopad 2018 18:54
  • MM
  • Odsłony: 1664

29 LISTOPADA uczniowie klas: II Ta technik mechanik i III Ta technik mechatronik wraz z opiekunką p. Martą Matuszczak odwiedzili firmę SOPEM Sompy w Niepołomicach. Wycieczka zawodoznawcza była zorganizowana w ramach szkolnego autorskiego projektu „Poznaj firmę – zdobądź zawód”. Firma Sopem to zaplecze produkcyjne, logistyczne i badawczo-rozwojowe Grupy Somfy - światowego lidera na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Dzięki współpracy naszej szkoły z p. Dorotą Wacek-Opałką specjalisty ds HR w firmie SOPEM wycieczka doszła do skutku. Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie od obejrzenia krótkiego filmu na temat działalności firmy oraz prezentacji na temat procesu produkcji. Następnie młodzież miała możliwość zwiedzić Dział Utrzymania Ruchu, podręczny warsztat mechaniczny wyposażony w podstawowe obrabiarki oraz przyrządy i narzędzia służące do napraw bieżących, jak również mogli zapoznać się z linią produkcyjną oraz magazynem wysokiego składowania.

Tekst i zdjęcia : Marta Matuszczak

 

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17