NAUCZYCIELE Z HISZPANII ODWIEDZILI NASZĄ SZKOŁĘ

Dnia 21 lutego odwiedzili naszą szkołę w ramach projektu Trabajar con Polonia nauczyciele reprezentujący szkolnictwo zawodowe na poziomie średnim i wyższym z centrów w Arcos (Andaluzja), Saragossy (Aragoni) i Manlleu (Katalonia) w Hiszpanii. Celem projektu Trabajar con Polonia jest ułatwianie współpracy różnych grup zawodowych i społecznych z Hiszpanii z ich odpowiednikami w Polsce.

Odwiedzający naszą szkołę goście, oprócz działalności dydaktycznej prowadzą w swoich szkołach projekty mobilności powiązane z programem Erasmus+. W trakcie pobytu nauczyciele z Hiszpanii mogli zwiedzić naszą placówkę oraz zapoznać się z metodami prowadzenia zajęć w naszych pracowniach: mechatronicznej, elektrycznej, mechanicznej, elektronicznej i hotelarskiej. Była również okazja do wzajemnej prezentacji, przedstawienia działań i nawiązania kontaktów, które będą w przyszłości skutkować wspólnymi projektami europejskimi.

Spotkanie z gośćmi w gabinecie dyrektora ZSZ HTS mgr inż. Mirosława Ziarka

pracownia mechatroniczna z drukarką 3D

pracownia elektroniczna i mechatroniczna

goście zainteresowani bogatym wyposażeniem pracowni

zajęcia w jednej z czterech pracowni informatycznych

pracownia elektryczna

zajęcia w pracowni mechanicznej

pracownia mechaniczna

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17