NASZE STOISKO OBLEGANE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Drodzy Gimnazjaliści oraz Ósmoklasiści !

28 LUTEGO w czwartek spotkaliśmy się z Wami już po raz drugi w tym roku. Tym razem na Targach Edukacyjnych w Nowej Hucie. Mieliście okazję przekonać się, iż dokładamy wielu starań, aby pomagać Wam w podjęciu decyzji o wyborze szkoły średniej. Sądząc po ilości uczniów, którzy odwiedzili nasze stanowiska wystawiennicze mamy nadzieję, że znacie już naszą Szkołę oraz kierunki i zawody, w których kształcimy.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i dostosowana do aktualnych potrzeb rynku pracy, skierowana do dziewcząt oraz chłopców. Możecie się o tym przekonać osobiście odwiedzając naszą Szkołę w ramach Krakowskiego Tygodnia Zawodowców w dniach od 11 do 15 marca br., w godzinach od 8.00 do 14.00. Dzień 14 marca będzie szczególnie do Waszej i Waszych Rodziców lub Opiekunów dyspozycji w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapraszamy Was do naszej szkoły, równocześnie dziękując za odwiedzenie tak licznie dzisiaj naszych obydwu stoisk wystawienniczych. Przyjdźcie do nas koniecznie ! Czekamy !