UCZNIOWIE NA FESTIWALU INFORMATYCZNYM

Studencki Festiwal Informatyczny

21 marca 2019 r. uczniowie klasy III TB kształcący się w zawodzie technik informatyk uczestniczyli w 15. Studenckim Festiwalu Informatycznym w AGH.  Festiwal zorganizowany został przez studentów z kół naukowych informatyki: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.
Na uczestników wydarzenia czekały liczne wykłady, warsztaty i konkursy.  W czasie trwania Festiwalu Informatycznego każdy uczestnik konferencji mógł przekonać się jak bardzo rozgałęziona jest współczesna informatyka i jak szybko zmieniają się jej trendy. Festiwal dał także możliwość poszerzenia horyzontów, wymiany informacji i poglądów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach oraz spotkań z firmami polskiego rynku IT.

Opiekunowie: Elżbieta Malec & Beata Juchnik

Żródło:
https://sfi.pl/o-nas/
https://sfi.pl/#interactive-agenda

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17