NASI WOLONTARIUSZE NA PIKNIKU RODZINNYM W PRZEDSZKOLU NR 117

  • Opublikowano: niedziela, 09, czerwiec 2019 19:37
  • MM
  • Odsłony: 949

5 czerwca po zajęciach lekcyjnych wolontariusze naszej szkoły wraz z ich opiekunami paniami: Martą Matuszczak, Martą Ciepielą i Jadwigą Miłek uczestniczyli na Pikniku Rodzinnym w Samorządowym Przedszkolu nr 117 w Krakowie, z którym Klub Wolontariatu przy Zespole Szkół HTS współpracuje już od kilku lat.

W trakcie Pikniku nasi uczniowie dostarczyli przedszkolakom wielu atrakcji i mnóstwo radości. Wykazali się dużą pomysłowością oraz cierpliwością. Nawiązali świetny kontakt z przedszkolakami. Jedną z licznych atrakcji dla przedszkolaków i ich rodziców był między innymi pokaz ratownictwa medycznego wykonywany przez uczniów: Wiktorię Józefczyk z I Ta i Jakuba Gacka z II Te. Musztrę oraz wiele zabaw sprawnościowych dzieci wykonywały pod dowództwem uczniów: Wiktorię Talaga i Kacpra Zuchowicza z I Ta, Wiktora Ziecika i Norberta Kostrzewę z II Te.

Dużą atrakcją dla dzieciaków okazały się stanowiska do malowania buziek specjalnymi farbkami. Wybrane przez dzieci wzory były urzeczywistniane przez uczennice technikum: Rozalię Krężałek z II Ta, Gabrielę Gacek z II Te, Wiktorię Polak, Weronikę Szostak i Wiktorię Ślizowską-Chyła z I Td oraz Oliwię Gawor z I Ta i Elizę Lubieńską z I Tb. Oprócz tego Patrycja Misiak z I Tb skręcała baloniki tworząc różne zwierzątka i rzeczy wybrane przez dzieci.

Na kolejnym stanowisku dzieci, głównie dziewczynki, poddawane były mini metamorfozie. Czesanie oraz dodatkowo wplatanie kolorowych tasiemek we włosy odbywało się pod czujnym okiem pani Jadwigi Miłek, a fryzurki wykonywały uczennice: Maja Bednarska 2A, Małgorzata Duda 2A, Ania Maniecka 2A, Maria Pomykacz 1A, Oliwia Podskarbi 1A, Magda Różdżyńska 1A, Anastazja Movchaniuk 1A.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za udział w Pikniku!

Tekst: Marta Matuszczak

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17