GRA TERENOWA W DZIELNICY XVIII - NOWA HUTA W PIGUŁCE

Gra terenowa w Dzielnicy XVIII "Nowa Huta w pigułce"

W dniu 6 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w grze terenowej „Nowa Huta w pigułce” zorganizowanej  przez Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 na osiedlu Szkolnym. Tematem przewodnim były wybory 4 czerwca 1989 roku. Uczniowie zmierzyli się z niełatwymi zadaniami teoretycznymi i wyzwaniami sprawnościowymi.  Szkołę reprezentowały 2 drużyny w składzie:

I  - Wojciech Dycha I TB, Jakub Gacek II TE, Damian Wesołowski II TE
II -  Vladyslava Budchana II TA, Angelika Gordiyenko II TA, 
Wiktoria Talaga I TA

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, mogli też zrealizować w cukierni J. Bieniaka na os. Zielonym talon na „ciastko wyborcze”. Dodatkowym bonusem była możliwość zwiedzenia schronu pod budynkiem Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3 na osiedlu Szkolnym. 

Opiekunowie: Beata Juchnik & Iwona Dargiewicz

   

Przygotowała: Beata Juchnik