WYJAZD INTEGRACYJNY KLASY I TF

  • Opublikowano: wtorek, 08, październik 2019 20:06
  • BJ
  • Odsłony: 652

4 października 2019 r. klasa I TF uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Ojcowa. W pięknej jesiennej aurze uczniowie odbyli kilkugodzinną podróż przez Dolinę Prądnika zwiedzając: zamek, Jaskinie Ciemną oraz zrekonstruowaną wioskę pradziejów – Archezję.

Była to podróż filozoficzna w czasie i przestrzeni, podróż, która zmuszała do zastanowienia się nad istotą człowieczeństwa, sensem i celem życia.

Motywem przewodnim było pokazanie młodzieży konieczności kierowania się w życiu wartościami,  które są ponadczasowe i uniwersalne,  akceptacji samego siebie i budowanie dobrych relacji z samym sobą i innymi.

Zajęcia poprzez nawiązanie do przeszłości, poruszały tematy aktualne dla człowieka współczesnego. Kwestie relacji międzyludzkich łączone były z ciekawymi ćwiczeniami i zadaniami wykonywanymi przez młodzież.

Wyjazd okazał się przyjemną i pouczającą wyprawą, pogoda nie zawiodła a dobry humor towarzyszył wszystkim uczestnikom.

Opiekunowie: Elżbieta Malec, Iwona Dargiewicz, Beata Juchnik

Opracowała: Beata Juchnik

Zdjęcia: Beata Juchnik i Elżbieta Malec

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17