PUCHAR DLA HTS ZA I MIEJSCE W LIDZE MIĘDZYSZKOLNEJ

 • Opublikowano: niedziela, 13, listopad 2016 21:06
 • MM
 • Odsłony: 2831

10 LISTOPADA po uroczystej Akademii z okazji Dnia Niepodległości Polski odbyła się miła uroczystość wręczenia Pucharu dla Zespołu Szkół Zawodowych HTS za zajęcie I miejsca w Lidze Międzyszkolnej. Organizatorem Ligii w ramach projektu ZainSTALuj się był ArceloMittal Poland. Kryształowy Puchar został wręczony na ręce dyrektora szkoły pana Mirosława Ziarka przez panią Annę Wyczesany, Szefa Biura Rozwoju Pracowników i Projektów HR, ArcelorMittal Poland.

Uczniowie naszej szkoły rywalizując z uczniami 8 szkół partnerskich z Zagłębia oraz Śląska uzyskali największą liczbę punktów, co zapewniło im zwycięstwo. W rywalizacji indywidualnej również odnieśliśmy sukces. Uczniowie Technikum: Sławomir Żądło z kl.IV Tb (mechanik) oraz Kamil Wilk z klasy III Tb (informatyk) zajęli pierwsze miejsca uzyskując maksymalną liczbę punktów w rozwiązanych 5 quizach. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – tablety.

Koordynacją oraz rozpropagowaniem Ligi Międzyszkolnej zajęły się panie: Marta Matuszczak oraz Beata Juchnik, które za swoje zaangażowanie otrzymały dyplomy z podziękowaniem oraz drobne upominki rzeczowe.

 

Tekst: M. Matuszczak

Zdjęcia: B.Juchnik

OSTATNI 5 QUIZ UDOSTĘPNIONY TYLKO DO 30 CZERWCA!!

 • Opublikowano: czwartek, 23, czerwiec 2016 18:28
 • MM
 • Odsłony: 2995

Zachęcamy UCZNIÓW klas dotychczas biorących udział w LIDZE MIĘDZYSZKOLNEJ, a także tych którzy sympatyzują z przedsięwzięciem do rozwiązania ostatniego 5-tego Quizu, KTÓRY JEST OTWARTY TYLKO DO 30 CZERWCA!!

Postarajmy się, by utrzymać PIERWSZE MIEJSCE SZKOŁY  w rankingu szkół partnerskich biorących udział w Lidze i wywalczmy PUCHAR dla szkoły.

Informacji udzielają: M.Matuszczak, B.Juchnik.

WARSZTATY DLA UCZNIÓW TECHNIKUM "SZTUKA PREZENTACJI"

10 MAJA odbyły się w naszej szkole warsztaty „Sztuka prezentacji” w ramach programu „ZainStaluj się”. Uczniowie technikum z klasy IITa oraz z klasy IITb uczestniczyli w dwóch turach 3-godzinnych warsztatów, podczas których mogli rozwinąć umiejętności prezentowania własnych pomysłów, prezentowania idei oraz przekonywania odbiorców prezentacji do swoich racji.

Poznali również na czym polega budowanie mapy myśli, przygotowanie prezentacji, prowadzenie wystąpienia, angażowanie odbiorców, wywieranie wpływu oraz radzenie sobie ze stresem i emocjami.

Warsztaty ze „Sztuki prezentacji”, których ArcelorMittal Poland był organizatorem, cieszyły się dużym zainteresowaniem i dostarczyły uczniom niezbędnej im wiedzy na ten temat.

Opiekun wydarzenia: M.Matuszczak - koordynator w HTS programu ZainSTALuj się.

NASZA SZKOŁA PROWADZI W LIDZE MIĘDZYSZKOLNEJ - QUIZ NR 3 JUŻ UDOSTĘPNIONY!

 • Opublikowano: poniedziałek, 09, maj 2016 19:02
 • MM
 • Odsłony: 2809

Liga to wyzwanie dla Ciebie i całej Twojej klasy. NASZA SZKOŁA PÓKI CO PROWADZI W LIDZE MIĘDZYSZKOLNEJ! Angażując się w zabawę i mobilizując znajomych z klasy, stajemy w szranki z uczniami innych szkół partnerskich.

Quiz nr 3 otwarty będzie do 22 maja na stronie www.zainstalujsie.pl

Informacji udziela koordynator programu ZAINSTALUJ SIĘ w HTS p.Marta Matuszczak, s.41 oraz p.Beata Juchnik, biblioteka szkolna.

LIGA MIĘDZYSZKOLNA - QUIZ NR 2 JUŻ UDOSTĘPNIONY!

 • Opublikowano: piątek, 15, kwiecień 2016 18:05
 • MM
 • Odsłony: 2814

Liga międzyszkolna - QUIZ NR 2 UDOSTĘPNIONY !

Liga to wyzwanie dla Ciebie i całej Twojej klasy. Angażując się w zabawę i mobilizując znajomych z klasy, staniesz w szranki z uczniami innych szkół partnerskich.

Quiz nr 2 otwarty będzie w dniach 15.04-28.04 na stronie www.zainstalujsie.pl

Informacji udziela koordynator programu ZAINSTALUJ SIĘ w HTS p.Marta Matuszczak, s.41 oraz p.Beata Juchnik, biblioteka szkolna.

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17